Ofertă acceptată Cumpărare directă

tonere,acumulator 12v/7a, router, sursa alimentare

Număr anunț
DA21902322
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "HORVÁTH JÁNOS (CUI 28843322)
Furnizor / câștigător
PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.638,95 RON
Valoare atribuită
2.638,95 RON
Data publicării
29.11.2018 11:23
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.638,95 RON

din 2.638,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.