Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PIESA SCHIMB HARD DISK HDD-GO-00732000 PENTRU IMPRIMANTA TOSHIBA E-STUDIO 257
- Număr anunț
- DA21898797
- Autoritate contractantă
- Sectorul 2 al Municipiului Bucuresti (CUI 4204038)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 30237000-9 · Piese si accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.340 RON
- Valoare atribuită
- 1.340 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:39
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.340 RON
din 1.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro