Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie multifunctional Departament Contabilitate - Brother MFC-L6900DW
- Număr anunț
- DA21898278
- Autoritate contractantă
- COMUNA GURA VITIOAREI (PRIMARIA) (CUI 2843965)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.754 RON
- Valoare atribuită
- 2.754 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 09:22
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.754 RON
din 2.754 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro