Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,1% sub estimat
Solid-State Drive (SSD) Intel 545s Series, 256GB, 2.5",Memorie Kingston 8GB, DDR3, 1600MHz, SODIMM [
- Număr anunț
- DA21897820
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504,67 RON
- Valoare atribuită
- 418,58 RON 17,1% sub estimat
- Data publicării
- 29.11.2018 09:06
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
418,58 RON
din 504,67 RON estimat
17,1%
Adjudecat la 82,9% din estimat · economie 86,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.