Număr anunț
DA21896046
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30237133-0 · Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,30 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
28.11.2018 17:39
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 17:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 279,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.