Acasă · Licitații
· Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adaptor video Adaptor USB 3.0 la VGA T - M
- Număr anunț
- DA21896019
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 30237133-0 · Adaptoare si interfete PCMCIA (Personal Computer Memory Card International Association – Asociatia interfetelor cardurilor de memorie ale computerelor personale) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678,30 RON
- Valoare atribuită
- 714 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 17:28
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 17:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
714 RON
din 678,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro