Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD TOSHIBA 500GB 7200 64MB S-ATA3 pt. PC, "P300" "HDWD105UZSVA"
- Număr anunț
- DA21892089
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- INTER MEDIA SYS CONSULTING SRL (CUI RO24402609)
- Cod CPV
- 30237300-2 · Accesorii informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:12
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495 RON
din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro