- Număr anunț
- DA21831159
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.2 PICIOR DE MUNTE-BOBOCI (CUI 29139954)
- Furnizor / câștigător
- SC SHIDO SRL TARGOVISTE TARGOVISTE B-DUL INDEPENDENTEI BL A1 AP 66 (CUI 913240)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.479 RON
- Valoare finală
- 2.479 RON
- Data publicării
- 22.11.2018 14:15
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 16:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.