Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router wireless Asus ROG Rapture GT-AC5300, Tri-Band, Gigabit, AiMesh,Dual-WAN, 3G-4G backup, Link
- Număr anunț
- DA21903456
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.789,90 RON
- Valoare atribuită
- 2.789,90 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:57
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.789,90 RON
din 2.789,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro