Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REMORCA DE TRANSPORT MATERIALE CU PRELATĂ, 2 AXE, DE CAPACITATE MAX 2700 KG
- Număr anunț
- DA21901705
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02606 BUCURESTI (CUI 24916030)
- Furnizor / câștigător
- GETICA TUR SRL (CUI Ro14250759)
- Cod CPV
- 34223310-2 · Remorci de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.580,67 RON
- Valoare atribuită
- 12.580,67 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 11:05
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.580,67 RON
din 12.580,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro