Ofertă acceptată Cumpărare directă

BALAMA SUD PE RULMENT

Număr anunț
DA21892349
Autoritate contractantă
COMUNA BIXAD (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI BIXAD, JUD. COVASNA) (CUI 16355433)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44523100-3 · Balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80,32 RON
Valoare atribuită
80,32 RON
Data publicării
28.11.2018 14:19
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80,32 RON

din 80,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.