Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii proiectii si mapari 3d pe cladiri de mari dimensiuni
- Număr anunț
- DA21891840
- Autoritate contractantă
- Teatrul Municipal Ariel (CUI 11067090)
- Furnizor / câștigător
- COLORBITOR PRODUCTION SRL (CUI RO28366592)
- Cod CPV
- 92111310-8 · Productie de filme de divertisment (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.720 RON
- Valoare atribuită
- 74.720 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:06
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 14:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.720 RON
din 74.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro