Ofertă acceptată
Cumpărare directă
masini spalat vase
- Număr anunț
- DA21885311
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara nr. 02558 Timisoara (CUI 4269134)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39713100-4 · Masini de spalat vase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.831,50 RON
- Valoare atribuită
- 4.831,50 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 11:05
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 08:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.831,50 RON
din 4.831,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro