Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Vana CPC 300, vana RF 100
- Număr anunț
- DA21887539
- Autoritate contractantă
- r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
- Furnizor / câștigător
- PROGRES STYLE SRL (CUI RO14824525)
- Cod CPV
- 42131120-3 · Robinete-vana (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.430 RON
- Valoare atribuită
- 24.430 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 12:06
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.430 RON
din 24.430 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro