Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Siguranta fuzibila pentru interior/exterior In=2,5A cu percutor, diametrul contacte 45 mmp
- Număr anunț
- DA21901486
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 31211300-1 · Sigurante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291 RON
- Valoare atribuită
- 291 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:59
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
291 RON
din 291 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro