Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inalbitor lichid pentru masini de spalat profesionale-ECOBRITE DESTAINER
- Număr anunț
- DA21896789
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
- Furnizor / câștigător
- ECOLAB SRL (CUI RO10543381)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 487,92 RON
- Valoare atribuită
- 487,92 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 08:08
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 09:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
487,92 RON
din 487,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro