Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de vidanjare in zona

Număr anunț
DA23140127
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA IORDACHEANU (CUI 28994708)
Furnizor / câștigător
TOTDEAUNA IMPECABIL SRL (CUI RO26930066)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185 RON
Valoare atribuită
185 RON
Data publicării
27.05.2019 13:53
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185 RON

din 185 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.