Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie electropompa 3kw/2880rpm
- Număr anunț
- DA21555628
- Autoritate contractantă
- LICEUL ENERGETIC CONSTANTA (CUI 4514624)
- Furnizor / câștigător
- R.U.E.L. SRL (CUI RO8713018)
- Cod CPV
- 50532000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor si aparatelor electrice si a echipamentului conex (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848 RON
- Valoare atribuită
- 1.848 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 12:08
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 12:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.848 RON
din 1.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro