Ofertă acceptată Cumpărare directă

FISET DULAP METALIC CU 4 RAFTURI, 900x400x1800 mm, 40 kg/polita A177 ECO I

Număr anunț
DA21563862
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE PAZA PRAHOVA (CUI 27295698)
Furnizor / câștigător
DDA BIROTICA OFFICE SRL (CUI 32414515)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
557,70 RON
Valoare atribuită
557,70 RON
Data publicării
25.10.2018 09:26
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

557,70 RON

din 557,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.