Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI REPARATII DRUM

Număr anunț
DA21901527
Autoritate contractantă
COMUNA COMANA (PRIMARIA COMUNEI COMANA) (CUI 4777256)
Furnizor / câștigător
IMPULS TRAFIC SRL (CUI RO32888659)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
58.800 RON
Valoare atribuită
58.800 RON
Data publicării
29.11.2018 11:00
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

58.800 RON

din 58.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.