Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII ILUMINAT PUBLIC AXENTE SEVER

Număr anunț
DA21552813
Autoritate contractantă
Comuna Axente Sever (Primaria comunei Axente Sever) (CUI 4406126)
Furnizor / câștigător
AMPSIB-ELECTRIC SRL (CUI 35677966)
Cod CPV
50232110-4 · Reconditionarea instalatiilor de iluminare publica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.884 RON
Valoare atribuită
6.884 RON
Data publicării
24.10.2018 10:31
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.884 RON

din 6.884 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.