Ofertă acceptată Cumpărare directă

STAIRVILLE BLS-315 PRO LIGHTING STAND B

Număr anunț
DA23151217
Autoritate contractantă
R 8468440 SOCIETATEA ROMÂNA DE TELEVIZIUNE
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
37321700-1 · Trepiede pentru instrumente muzicale sau suporturi de partituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
668,92 RON
Valoare atribuită
668,92 RON
Data publicării
28.05.2019 13:02
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

668,92 RON

din 668,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.