Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cartus Laser Jet HP 1010, Plic C6 gumat, Plic C5 gumat
- Număr anunț
- DA21567951
- Autoritate contractantă
- COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84,15 RON
- Valoare finală
- 84,15 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 11:58
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.