Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet de servicii abilitate in domeniile securitate si sanatate in munca si PSI-SU

Număr anunț
DA23132242
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL TARGU MURES (CUI 16779706)
Furnizor / câștigător
SSM & SIU SRL (CUI RO23921438)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
27.05.2019 08:30
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.