Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
INTOCMIRE DOCUMENTATIE SSM
- Număr anunț
- DA21661040
- Autoritate contractantă
- COMUNA TEASC (CUI 5002096)
- Furnizor / câștigător
- PREV. WORK PROTECTION SRL (CUI 33307363)
- Cod CPV
- 71317000-3 · Servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500 RON
- Valoare finală
- 1.500 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 09:47
- Data finalizării
- 29.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.