Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de evaluare oferte - Construire Dispensar in Comuna Domnesti

Număr anunț
DA23144944
Autoritate contractantă
Comuna Domnesti (CUI 4221136)
Furnizor / câștigător
CON DESIGN NP (CUI 14235902)
Cod CPV
71311000-1 · Servicii de consultanta in domeniul lucrarilor publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
28.05.2019 09:26
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.