Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NICARDIPINE AGUETTANT 10mg/10ml
- Număr anunț
- DA21568764
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE URGENTA PENTRU COPII ,,Maria Sklodowska Curie (CUI 4183164)
- Furnizor / câștigător
- HYPERICUM SRL (CUI RO12764176)
- Cod CPV
- 33692510-5 · Lichide intravenoase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,68 RON
- Valoare atribuită
- 679,68 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:31
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
679,68 RON
din 679,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro