Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet medicamente Helpnet

Număr anunț
DA21559040
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.3 (CUI 30132399)
Furnizor / câștigător
HELP NET FARMA SA (CUI RO14169353)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,70 RON
Valoare atribuită
452,70 RON
Data publicării
24.10.2018 14:13
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
24.10.2018 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,70 RON

din 452,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.