Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montaj si intretinere iluminat public UAT Comuna Ceplenita

Număr anunț
DA21899225
Autoritate contractantă
COMUNA CEPLENITA (CUI 4541246)
Furnizor / câștigător
ELECTRO-GAMA SRL (CUI RO20874161)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.340,31 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
29.11.2018 09:52
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 8.340,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.