Ofertă acceptată Cumpărare directă

FROMILID 500MG X 14CPR FILM (CLARITHROMYCINUM)

Număr anunț
DA21557749
Autoritate contractantă
Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,28 RON
Valoare atribuită
324 RON
Data publicării
24.10.2018 13:27
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

324 RON

din 287,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.