Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE

Număr anunț
DA23141396
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MARCA (CUI 22311210)
Furnizor / câștigător
INFO PLUS S.R.L. (CUI RO11867882)
Cod CPV
72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
452,22 RON
Valoare atribuită
452,22 RON
Data publicării
27.05.2019 14:46
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

452,22 RON

din 452,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.