Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SALMETEROLUM+FLUTICASONUM - SERROFLO 25MCG/250MCG/DOZA SUSP.INH.PRES.
- Număr anunț
- DA21551888
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT PHARMA LOGISTICS SRL (CUI RO31647962)
- Cod CPV
- 33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.200 RON
- Valoare atribuită
- 19.200 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 09:59
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 08:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.200 RON
din 19.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro