Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tropicamida Rompharm 1% pic.oft-sol*1fl*10ml (TROPICAMIDUM)-184563461
- Număr anunț
- DA21551453
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33662100-9 · Medicamente pentru oftalmologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,50 RON
- Valoare atribuită
- 631,50 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 09:42
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 13:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
631,50 RON
din 617,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro