Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Glucoza 5% x 500 ml sol.perf. x 10 flacoane
- Număr anunț
- DA21551137
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 617,50 RON
- Valoare atribuită
- 617,50 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 09:30
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 14:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
617,50 RON
din 617,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro