Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spliter RJ45Male/2XRJ45 Female
- Număr anunț
- DA21893037
- Autoritate contractantă
- UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32351000-8 · Accesorii pentru echipament audio si video (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.194 RON
- Valoare atribuită
- 2.194 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:38
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.194 RON
din 2.194 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro