Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet ingrijire personala UM01225
- Număr anunț
- DA21558572
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - U.M. 01225 Pitesti (CUI 4317932)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 33700000-7 · Produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.175,28 RON
- Valoare atribuită
- 2.175,28 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 13:56
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.175,28 RON
din 2.175,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro