Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu de efectuare a reviziilor tehnice la GTS-GTE pentru 12 bucati
- Număr anunț
- DA21883517
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma de Distributie a Energiei Termice Bucuresti (CUI RO361218)
- Furnizor / câștigător
- ENDRESS ZENESSIS GROUP S.R.L. (CUI RO14762538)
- Cod CPV
- 50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.320 RON
- Valoare atribuită
- 16.320 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 10:24
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.11.2018 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
16.320 RON
din 16.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro