Ofertă acceptată Cumpărare directă

FORMULARE TIPARITE PE COALA A4

Număr anunț
DA23140677
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
HOZO GLOBAL SRL (CUI 28168978)
Cod CPV
79810000-5 · Servicii tipografice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.624 RON
Valoare atribuită
3.624 RON
Data publicării
27.05.2019 14:16
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
27.05.2019 14:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.624 RON

din 3.624 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.