Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Anvelopa PIRELLI-WINTER SOTTOZERO SERIE 3 AO-W-225/60R17-99-H-CB69u1
- Număr anunț
- DA21568185
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Hidrologie si Gospodarire a Apelor (CUI RO24582488)
- Furnizor / câștigător
- TIRES AND PARTS SRL (CUI RO35056829)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.401,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.401,80 RON
- Data publicării
- 25.10.2018 12:07
- Termen limită
- 30.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.401,80 RON
din 2.401,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro