Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTOUTILITARA DACIA DUSTER VU 1.5 DCI 109 CP 4X4 EURO 6
- Număr anunț
- DA21560780
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR BACAU (CUI 17617060)
- Furnizor / câștigător
- DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI RO15934070)
- Cod CPV
- 34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.985,50 RON
- Valoare atribuită
- 69.985,50 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 15:15
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
69.985,50 RON
din 69.985,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro