Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aspirator fara sac Samsung VC07M31C0HG, 2 l, 650W, Tub telescopic, Control pe maner, Anti-tangle Cy

Număr anunț
DA21558238
Autoritate contractantă
COMUNA SIG (CUI 4495123)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
326,50 RON
Valoare atribuită
326,50 RON
Data publicării
24.10.2018 13:45
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 08:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

326,50 RON

din 326,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.