Ofertă acceptată Cumpărare directă

Confectionat stalp cu suport pentru denumire strada

Număr anunț
DA21557734
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
PRINZ SRL (CUI RO4750161)
Cod CPV
34992300-0 · Indicatoare stradale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
997,98 RON
Valoare atribuită
997,98 RON
Data publicării
24.10.2018 13:26
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

997,98 RON

din 997,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.