Ofertă refuzată Cumpărare directă

Panou de informare (nomenclator stradal ) pentru amenajare functionala si peisagistica a domeniului

Număr anunț
DA21562141
Autoritate contractantă
COMUNA GOSTINU (CONSILIUL LOCAL GOSTINU) (CUI 5026656)
Furnizor / câștigător
BUILT PRINTS S.R.L. (CUI RO37404946)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.209,90 RON
Valoare finală
2.209,90 RON
Data publicării
24.10.2018 18:05
Data finalizării
25.10.2018 08:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.