Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament pentru terenuri de joaca
- Număr anunț
- DA21559034
- Autoritate contractantă
- COMUNA GANEASA (CUI 4364411)
- Furnizor / câștigător
- MIHAL MEGA CONSTRUCT SRL (CUI RO33435575)
- Cod CPV
- 37535200-9 · Echipament pentru terenuri de joaca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.400 RON
- Valoare atribuită
- 59.400 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:13
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.10.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.400 RON
din 59.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro