Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie Senzor termoelectric omnidirectional de viteza FVA605TA5

Număr anunț
DA23141035
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
SANGARI ENGINEERING SERVICES (ROMANIA) SRL (CUI RO9766541)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.990,40 RON
Valoare atribuită
5.990,40 RON
Data publicării
27.05.2019 14:30
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.990,40 RON

din 5.990,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.