Ofertă acceptată Cumpărare directă

Colotech A4 120g 500/top Xerox

Număr anunț
DA21556131
Autoritate contractantă
Muzeul National de Arta al Romaniei (CUI 4602084)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
37823600-9 · Hartie pentru desen (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
719,55 RON
Valoare atribuită
719,55 RON
Data publicării
24.10.2018 12:26
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

719,55 RON

din 719,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.