Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tachosil burete medicamentos 3cm x 2,5cm

Număr anunț
DA21850940
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33621200-1 · Antihemoragice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.574 RON
Valoare atribuită
5.574 RON
Data publicării
26.11.2018 09:54
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.574 RON

din 5.574 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.