Ofertă acceptată Cumpărare directă

tipizate

Număr anunț
DA23149742
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ”NICOLAE BALCESCU” ARAD (CUI 29045442)
Furnizor / câștigător
ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
613,67 RON
Valoare atribuită
613,67 RON
Data publicării
28.05.2019 12:12
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

613,67 RON

din 613,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.