Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aplicatie Editare Diplome 1 an

Număr anunț
DA23145208
Autoritate contractantă
LICEUL VOCATIONAL DE MUZICA TUDOR CIORTEA BRASOV (CUI 29368664)
Furnizor / câștigător
CASE SOFTWARE SRL (CUI RO17276044)
Cod CPV
48900000-7 · Diverse pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
508,50 RON
Valoare atribuită
508,50 RON
Data publicării
28.05.2019 09:37
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
28.05.2019 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

508,50 RON

din 508,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.