Ofertă acceptată Cumpărare directă

Frigider cu doua usi Electrolux EJ2801AOX2, 265 l, Clasa A+

Număr anunț
DA21549746
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,46 RON
Valoare atribuită
1.176,46 RON
Data publicării
24.10.2018 08:11
Termen limită
29.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,46 RON

din 1.176,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.